Choď na obsah Choď na menu
 


Natalia Oreiro-rozhovor 1

6. 3. 2008

Natalia Oreiro

Obrázok

1. otázka: Kedy môžeme čakať tvoj nový album?                                           

Na štrvtý album sa chystám už dlho, ale pre televíziu nemám naňho dostatok času. Nikdy nerobím dve veci naraz, a keďže sa nakrúcanie telenovely Rany z lásky (sos mi vida) pre veľký divácky úspech predĺžilo, musela som spievanie odložiť na neskôr... . Hoci mi natáčanie jedného dielu seriálu zaberie až dvanásť hodín denne, spev nechcem za žiadnu cenu nechať. Budem chodiť aj na hodiny spevu a tiež sa budem venovať skladaniu.


2. otázka: Ok... Na svojom druhom albume TU VENENO si sa premenila na atraktívnu tmavovlásku, vyzerala si na ňom ako sexbomba z 50. rokov, Američanka Bettie Page.                                                                                

Áno, chcela som vytvoriť osobnosť, ktorá by bola sympatická, ale tiež sexi. Bettie obdivujem, pôsobí naivne a zároveň ako hriešnica.


3. otázka: Počuj, nechcela by si preraziť v USA a vybrať sa do Hollywoodu?

Nie, toto ma vôbec nezaujíma. Všetci na svete umierajú z túžby spievať v angličtine a ísť do Hollywoodu, ale ja som hrdá na to, že spievam španielsky a nechcem byť ďalšou Latinoameričankou, spievajúcou po anglicky, len aby som si získala Američanou. Je možné, že sa o to pokúsim, ale len pod podmienkou, že ma prijmú ako speváčku spievajúcu v španielčine.


4. otázka: Čo vravíš o ľuďoch, ktorí si myslia, že všetko robíš pre peniaze?

Ľudia si myslia, že mám viac peňazí ako v skutočnosti. Áno, zarábam viac ako väčšina žien v mojom veku, ale snažím sa pomáhať ľuďom, ktorých mám rada. Moji najbližší vedia, že časť peňazí obetujem tým, ktorí ich potrebujú. Robím to preto, že sa mám dobre a chcem, aby sa mali dobre aj ostatní. Treba skrátka aj dávať, nielen brať. Keby mi záležalo na peniazoch, asi by som bola dnes fakt v tom Hollywoode. Moje najväčšie šťastie nie sú peniaze, ale Ricardo, láska môjho života!


5. otázka: Má s tebou asi veľa trpezlivosti však?                                           

So všetkými ľuďmi zaobchádzam dobre, ale keď som veľmi unavená, bývam aj dosť nervózna a protivná, to ma mrzí... Chudák Ricardo!


6. otázka: Ako si na tom s láskou?                                                                     

V láske nepoznám kompromisy, chcem byť s partnerom jedno telo, jedna duša. Keď som zaľúbená, cítim doslova závislosť. Ale necítim sa poloprázdna, keď som sama. V takom prípade viem byť veľmi samostatná, lebo mám silnú a trvdú povahu.


7. otázka: Čoho sa najviac bojíš?                                                                      

Hm...Bojím sa, že budem človekom, akým som nikdy nechcela byť, že sa stanem bezcitnou a inou. Vo filmovom biznise je to na dennom poriadku, takéto okolie človeka pohltí a zmení k horšiemu.


8. otázka: Nakrúcaš mnoho seriálov a filmov. Vo filme Cleopatra si sa musela vzdať dlhých vlasov. Prečo?                                                                            

Táto rola si vyžadovala krátky strih. Nebolo to ťažké rozhodovanie. Chccela som túto postavu a nezaujímalo ma, čo budem mať na sebe a ako budem vyzerať. Vlasy? Nebolo mi za nimi smutno, veď mi znova narástli, hehe!


9. otázka: O čom je vlastne Cleopatra?                                                             

Je to príbeh unaveného, ženatého učiteľa a známej televíznej hviezdy. Životy dvoch žien sa skrížia poča jedného víkendu...


10. otázka: Nakrúcala si aj erotickú telenovelu. Nežiarlil tvoj manžel, keď ťa fotili?                                                                                                                  

Vôbec nie. Z takých vecí má vždy zábavu. Hovorí, že takéto fotenie je psina, iba si musíte dať pozor, aby ste si vybrali dobreého a slušného fotografa, haha! Ricardo na mňa nežiarli, lebo ma pozná, rovnako aj moje telo, takže vie veľmi rýchlo rozlíšiť, či ide o fotomontáž.


11. otázka: Si poverčivá?

Nie.


12. otázka: A čo potom tie červené nohavice, ktoré máš ustavične na sebe?

To je pravda... . Na natáčanie nosím vždy tie isté červené nohavice, haha!


13. otázka: Poďme k seriálu EL DESEO (Túžba). Je rola Carmen prvá, kde si prestala hrať mladú naivku, aby si sa premenila na zmyselnú ženu?                                                                                                                

Áno, tentoraz som žena. Moje predchádzajúce postavy boli len o niečo staršie ako tínedžérky, ale Carmen je už žena. Silná, dospelá a zraniteľná, necháva sa však príliš unášať svojím inštinktom.Práve preto má vzťah s troma rôznymi mužmi takmer v rovnakom čase.


14. otázka: Ako si sa cítila v odvážnych scénach?                                              

V pohode. K svojmu telu som veľmi liberálna, nemám žiadne problémy so svojou postavou ani s vlastnou sexualitou. Samozrejme, ak erotické scény nie sú citlivo zakomponované, sú vulgárne. Ale v EL DESEO je to spracované tak dobre, že si trúfam urobiť hocijakú scénu.


15. otázka: Páčilo by sa ti, keby si sa premenila na sexbombu?                     

Páči sa mi hrať sexbombu prostredníctvom mojich postáv, ale skutočná Natalia nie je sexbomba a nechce ňou ani byť

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

cavko

(Jani, 10. 10. 2013 21:48)

Dobre pocuvaj ty nezname c c c nataliu nebudes urazat lebo uvidis ty jeden pajko

chimena3211@co.uk

(frederika, 3. 7. 2010 23:21)

ahoj kolko mas rokov?

c c c

(a co vam šibeeeeee, 7. 3. 2010 13:16)

a coooooooooo si misliš thy natačka ohurkovaaaa ze si kralovna alebo cho ?:????????????????:::::::::???? všeci zo venezukjely alebo z kadial ste neiem ani ma to netrapi ste rajbnuti a vimetenyyyyyyyyyy